Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o Láskominy a Vaříme s dětmi pro děti

Nové knihy, které vám představíme, vám poradí, jak kreativně potěšit své blízké. Těm velkým můžete darovat dárek, který si mohou doslova vychutnat, a ty malé zase nejvíce zabaví, když vám budou moci pomoct s přípravou. Nechte se inspirovat.

Láskominy Denisy Bartošové


Udělejte svým milovaným radost dárkem s příběhem. Takovým, který je s láskou ručně vyrobený, krásně zabalený a navíc se dá sníst. Anebo darujte samotnou knihu plnou návodů na nazdobené dobroty a inspirace pro tvoření.

Denisa vám pomocí podrobných postupů pomůže vytvořit věci, na které byste si sami možná netroufli, a to za pár chvil i za pár kaček! Nechte promluvit své tvořivé já a darujte blízkým nebo sami sobě ručně vyrobené láskominy!

Vaříme s dětmi pro děti


Tato kuchařka je skvělou inspirací pro všechny maminky, které rády vaří svým dětem originální, chutná a zdravá jídla, a také pro všechny ty, které rády tráví čas s dětmi v kuchyni a krůček po krůčku je učí, jak zacházet s vařečkou a dalším náčiním. I v kuchyni je třeba si to s těmi nejmenším i patřičně užít!

Naučte své děti při vaření rozpoznávat nejrůznější suroviny i jejich vlastnosti, naučte je zapínat i vypínat troubu, opatrně krájet ovoce i zeleninu do salátu, míchat, válet a hlavně se z dobrého jídla těšit!

Ve spolupráci s nakladatelstvím Smart Press vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát jednu z knih
Láskominy Denisy Bartošové a Vaříme s dětmi pro děti.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si inspiraci na zábavné vaření nejen s dětmiDo soutěže bylo odesláno 1489 tipů.

Kdo vyhrál?

ustarana (1489, Láskominy), Pavlína67 (1489, Vaříme s dětmi pro děti)

Správná odpověď

Kolik kapitol najdete v knize Denisy Bartošové?
Třináct.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeLáskominy Denisy Bartošové (Bartošová, Denisa)
Jedlé i kreativní dárky a skvělé recepty po celý rok
Udělejte svým milovaným radost dárkem s příběhem. Takovým, který je s láskou ručně vyrobený, krásně zabalený a navíc se dá sníst. A nebo darujte samotnou knihu plnou návodů na nazdobené… více

zobrazit info o knizeVaříme s dětmi pro děti (Novotná, Petra)
Pro maminky a děti od 3 do 10 let
Tato kuchařka je skvělou inspirací pro všechny maminky, které rády vaří svým dětem originální, chutná a zdravá jídla, a také pro všechny ty, které rády tráví čas s dětmi v… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.