Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 autobiografie Holka a ne ledajaká

Na životopisnou knihu hvězdy HBO čeká celý svět. Ve více než dvaceti zemích ho čtenáři již zhltli a nyní si jej můžete vychutnat i vy. Rozhodně je o co stát!

Život hvězdy HBO


Holka-a-ne-ledajaka-ukazkaOtevřená, šokující, neuvěřitelná, ale pravdivá. Taková je knížka Leny DunhamHolka, a ne ledajaká (Not That Kind Of a Girl), na kterou čeká celý svět. Debut z pera režisérky, scénáristky, producentky, herečky, ale hlavně hvězdy HBO seriálu Girls přichází, aby zanechal všechny čtenáře s otevřenou pusou.

Teď však přichází jako spisovatelka, která odhaluje své nejhlubší nitro, jak fyzické, tak i psychické. Její styl je přímý, ostrý, vtipný a sarkastický. S humorem sobě vlastním se zpovídá z těch nejtrapnějších i nejdůležitějších okamžiků svého života. Silné scény, které nikoho nenechají chladným; zážitky, které by člověk neprozradil ani nejlepšímu příteli Lena Dunham otevřeně a sebekriticky nabízí na zlatém podnose. Vztahy, sex, drogy, rodina, problémy, úspěch, váha, vzlety a pády, takový je život Leny Dunham a ona z něho čerpá to nejlepší pro své umělecké aktivity i pro knihu Holka, a ne ledajaká (Not That Kind Of a Girl). Random House za ní zaplatil 3,7 milionů dolarů. V roce 2015 vychází ve 23 zemích světa.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Noxi vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Holka a ne ledajaká.


Logo-Noxi


Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o provokativní zpověď jedné hvězdyDo soutěže bylo odesláno 1088 tipů.

Kdo vyhrál?

DraLaH (1088), Sviták (1088), Sandokan (1088)

Správná odpověď

Kolik Zlatých glóbů získala Lena Dunham?
dva Zlaté glóby
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeHolka a ne ledajaká (Dunhamová, Lena)
Provokativní výpověď mladé ženy o tom, co se "naučila"
Otevřená, šokující, neuvěřitelná, ale pravdivá. Taková je knížka Leny Dunham - Holka, a ne ledajaká (Not That Kind Of a Girl), na kterou čeká celý svět. Debut z pera režisérky,… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.