Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Tady a teď

Představte si, že se v letadle posadíte vedle úplně cizího člověka a ani vás nenapadne, že by mohl změnit váš život. Přesto se to může stát. Občas totiž ani nepoznáme, že to, co se právě odehrává, bude mít rozhodující vliv na naši budoucnost.

Když se protiklady přitahují


Rozhodující životní chvíle jen málokdy rozpoznáme, když se právě odehrávají.

Nastoupíte do letadla a posadíte se vedle naprosto neznámého člověka. Nakolik je pravděpodobné, že vám onen spolucestující změní život – zvláště když je na první pohled patrné, že jste každý úplně jiný?

Joanna je životní optimistka, v každém člověku, kterého potká, spatřuje téměř spřízněnou duši. Naproti tomu Deana dovedla krutá životní zkušenost k postoji zahořklého cynika, který důvěru k jiným považuje za slabost.

Zdání ovšem může klamat a let z Londýna do Chicaga trvá docela dlouho. Dostatečně dlouho na to, aby Joanna s Deanem mohli zjistit, jestli každý z nich nemá něco, co ten druhý potřebuje. Nikdy totiž nemůžeme vědět, jestli se právě tady a teď nerozhoduje o tom, jak naložíme se svou minulostí a kam se náš život bude ubírat dál. Třeba ve chvíli, kdy vystoupíme z letadla…

Ve spolupráci s nakladatelstvím Domino vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Tady a teď.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte inteligentní román pro inteligentní ženyDo soutěže bylo odesláno 1269 tipů.

Kdo vyhrál?

maximo (1269), WITCH 3 (1269), ekov (1269)

Správná odpověď

V kolika letech dala Adele Parks poprvé někomu přečíst svůj román?
před třicátými narozeninami
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeTady a teď (Parks, Adele)
Rozhodující životní chvíle jen málokdy rozpoznáme, když se právě odehrávají. Nastoupíte do letadla a posadíte se vedle naprosto neznámého člověka. Nakolik je pravděpodobné, že vám onen spolucestující změní život – zvláště… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.