Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Vila v Itálii

Díky staré fotografii se Lie podařilo prokázat, že je dcerou italského herce Ernesta, ale jeho manažer Raphael ji přesto sleduje na každém kroku, jako by jí nevěřil. Dokáží společné chvíle obrousit hrany a možná i zažehnout jiskru?

Žhavá atmosféra pod středomořským sluncem


Lia vždy snila o tom, že navštíví tyrkysově modré pobřeží Amalfi. Tenhle její sen ale nikdy nezahrnoval setkání s vlastním otcem, o jehož existenci neměla ani tušení. Teď však stojí před branami nádherné vily v Itálii, do které ji odmítají pustit.

Díky staré fotografii dokáže, že je opravdu dcerou italského herce Ernesta, a situace se změní. Otcův manažer Raphael, naprosto neodolatelný mladý muž s nepřístupným výrazem, se ji rozhodne nespustit z očí a doprovází ji na každém kroku. Kdoví o co téhle cizince s kouzelným úsměvem a nádherně vlnitými karamelovými vlasy vlastně jde.

Dokážou romantické procházky a vychlazené drinky i přes počáteční rozpaky zažehnout mezi Liou a Raphem jiskru? Atmosféra je stále žhavější a není to jen kvůli horkému středomořskému slunci…

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Vila v Itálii.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte romantický příběh z pobřeží AmalfiDo soutěže bylo odesláno 758 tipů.

Kdo vyhrál?

fiserovam (758), Pohoda (759), Michelle111 (760)

Správná odpověď

Jak se jmenuje vila, kde žije Ernesto?
Vily Mimosa.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeVila v Itálii (Caplinová, Julie )
Lia vždy snila o tom, že navštíví tyrkysově modré pobřeží Amalfi. Tenhle její sen ale nikdy nezahrnoval setkání s vlastním otcem, o jehož existenci neměla ani tušení. Teď však stojí… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.