Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 thrillery Anna O.

Je možné zabít ve spánku a uvést své tělo do stavu, kdy se odmítne několik let nechat probudit? Benedict Prince má se „syndromem rezignace“ zkušenosti, ale na případu Anny Ogilvyové mu od začátku něco nesedí. Skutečně zavraždila své přátele ona?

Poslední naděje na spravedlivý soud


Annu Ogilvyovou jednoho dne našli zakrvácenou a s nožem v ruce poblíž dvou těl jejích ubodaných přátel. Anna O. ale od té doby spí a další čtyři roky se ji nepovedlo probudit.

Doktor Benedict Prince je forenzní psycholog a odborník na poruchy spánku se specializací na zločiny spáchané během něj. Jeho novátorská metoda na přerušení „syndromu rezignace“, jak Annin stav popisují odborníci, je poslední nadějí na probuzení Anny a možností spravedlivého soudu. Takové profesní metě se nedá odolat…

Jenže případ Anny O., jmenovkyně pacientky z knihy Sigmunda Freuda, je ostře sledovaný a Ben musí jednat obezřetně. Nejenže čelí nenávistným útokům, ale sám má profesní tajemství a komplikovaný osobní život. Navíc v průběhu léčby znejistí: opravdu Anna vraždila, nebo je za tím něco jiného? Jen ona zná pravdu o tom, co se té noci skutečně stalo. A jen Benedict ví, jak se k ní dostat. Ani pro jednoho z nich to dost možná nebude výhra.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Metafora vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Anna O.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o případ vraždy ve spánkuDo soutěže bylo odesláno 949 tipů.

Kdo vyhrál?

Ladas (950), Anicka59 (950), ala12 (952)

Správná odpověď

Čím bývala Anna Ogilvyová?
Novinářka.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeAnna O. (Blake, Matthew )
Průměrný člověk prospí třiatřicet let. Čeho všeho jsme během spánku schopni? A neseme za to odpovědnost?  Anna Ogilvyová byla mladá nadějná novinářka z dobře situované rodiny, dokud ji jednoho dne nenašli… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.