Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Operativec: Pravidlo tří zdrojů

Kriminalista David se nebojí využít jako zdroj informací v podstatě kohokoliv. Třeba i místní obchodníky, kteří jednají především v zájmu sebe sama. Tento krok by se mu však nemusel vyplatit, hlavně když se o to začne zajímat ministerstvo vnitra. Kdo nakonec vyhraje a komu se vyplatí riskovat?

Každý chce vyhrát, ale za jakou cenu?


Kriminalista z brněnské policejní expozitury David Prokop nemá moc důvodů věřit místním kurdským obchodníkům, kteří často jednají ve svém zájmu. Vypadá to však, že by si díky nim mohl došlápnout na nebezpečného čečenského fundamentalistu, který míří z válkou zmítaného Kavkazu do Čech.

Kvůli své práci se David Prokop potkává s mafiány i se svými zdroji, a tak se brzy nevyhne konfliktu s vyšetřovateli Inspekce ministra vnitra, kteří se ho proto snaží zdiskreditovat. S lákavým případem v sobě probouzí pozapomenutou životní energii, která mu pomáhá bojovat se starými démony z minulosti. Prokop se brzy stává jen malým článkem v nepřehledné hře, v níž vyhrát chce každý, ale hrát čestně jen málokdo. 

Ve spolupráci s nakladatelstvím Jota vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Operativec: Pravidlo tří zdrojů.


JOTA_22


Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o napínavý špionážní thriller.Do soutěže bylo odesláno 620 tipů.

Kdo vyhrál?

veam (621), Kahomar (624), Kikina232 (629)

Správná odpověď

Jako co nepracuje Eduard Krainer?
Policejní důstojník.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeOperativec: Pravidlo tří zdrojů (Krainer, Eduard )
Kriminalista z brněnské policejní expozitury David Prokop nemá moc důvodů věřit místním kurdským obchodníkům, kteří často jednají ve svém zájmu. Vypadá to však, že by si díky nim mohl došlápnout… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.