Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 krimi knihy Špína

Profesor místního gymnázia byl sice mezi studenty oblíbený, ale s kolegy už tam přátelské vztahy neměl. Mohl by za jeho vraždou stát některý z nich? Na to musí přijít kapitán David Meizner s kolegou a vy se k nim můžete přidat.

Mrtvola v ledu


Dva týdny před vánočními prázdninami je krajina v okolí Košic sevřená mrazem a čtveřice puberťáků se vydává bruslit do kamenolomu. Dvojité rande se ale z večerní romantiky rychle změní v noční můru, když se jedné z dívek zasekne brusle do lidských prstů trčících ze zamrzlé hladiny. Tělo patří Patriku Morovi, profesorovi z místního gymnázia, jehož studenti sice zbožňovali, zato mezi kolegy příliš oblíbený nebyl a ani jeho osobní život nebyl právě příkladný. Kapitán David Meizner spolu s mladým kolegou Dominikem rozmotávají složité předivo vztahů panujících na škole plné arogantních teenagerů a učitelů balancujících na pokraji nervového zhroucení. Ve hře je až příliš mnoho podezřelých i jedno hluboko pohřbené tajemství.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Metafora vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Špína.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte pátrání po vrahovi profesora gymnáziaDo soutěže bylo odesláno 743 tipů.

Kdo vyhrál?

Kikina232 (745), Hojaro (747), masindova.j (747)

Správná odpověď

Jak se jmenuje dívka, která našla mrtvolu?
Mia.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeŠpína (Bernátová, Barbora)
Dva týdny před vánočními prázdninami je krajina v okolí Košic sevřená mrazem a čtveřice puberťáků se vydává bruslit do kamenolomu. Dvojité rande se ale z večerní romantiky rychle změní v… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.