Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Štěstí voní jako chleba

Mila není ze svého pobytu ve Skotsku příliš nadšená a přemýšlí, zda nebyla chyba odjet právě sem. Nakonec její negativní dojem změní tak obyčejná věc, jakou je chleba. A když se v domě navíc objeví pohledný syn majitelů, propadne Mila zdejšímu kouzlu definitivně.

Čas na nový začátek i lásku


Potřebuje láska dovolenou? Podle Mily ano. Celé týdny byla zamilovaná do Thea a on v ní vzbuzoval naděje. Pak ale zjistila, že je zasnoubený! Když ještě ke všemu zavřeli hotel, ve kterém pracovala, rozhodla se zmizet. Nabídka hlídat dům ve Skotsku přišla právě včas, a tak se Mila ocitla úplně sama v malé ospalé vesnici. Její romantické představy rychle začaly brát za své – nikdo s ní ani slůvko nepromluvil, počasí bylo nevyzpytatelné, a navíc široko daleko neprodávali pořádný chleba.

To nemohla nechat jen tak! Mila totiž vyrostla v otcově pekárně, a tak se hned mohla pustit do pečení. Z oken domu se linula taková vůně, že překonala odpor místních k cizince. Mila začala směňovat chléb za marmeládu, teplou šálu, jídlo v hospodě či jablka ze zahrádky. A když se v domě objevil pohledný syn majitelů, propadla už kouzlu Skotska definitivně.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Štěstí voní jako chleba.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte román vonící chlebem a skotským deštěmDo soutěže bylo odesláno 1072 tipů.

Kdo vyhrál?

mrnousek (1072), Fakrop (1074), Veronika98 (1074)

Správná odpověď

Jak se jmenuje syn majitelů domu, který Mila hlídá?
Finley.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeŠtěstí voní jako chleba (Maiová, Pauline)
Potřebuje láska dovolenou? Podle Mily ano. Celé týdny byla zamilovaná do Thea a on v ní vzbuzoval naděje. Pak ale zjistila, že je zasnoubený! Když ještě ke všemu zavřeli hotel, ve… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.