Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Domek u lesa

Megan nikdy netušila, kolik tajemství je ukrytých v jejich rodinné historii. Poodhalí jí je staré dopisy, která nalezne během renovace vilky, kterou postavil její prapradědeček, a je jimi doslova fascinována. Ale i ona před svým okolím mnohé skrývá.

Tajná skrýš se starými dopisy


Těhotná Megan nechce stále jen truchlit nad smrtí svého snoubence, proto se vrhá do práce na vysněném projektu: touží vrátit původní velkolepost Zimní vilce, kterou nechal vystavět její prapradědeček na pobřeží Virginie. Z domu se má stát turistická atrakce, kterou Cape Hudson, město plné jižanské historie, rozhodně potřebuje. Oporou se jí stanou nejen místní obyvatelé, ale hlavně jeden přítel z dávné minulosti.

Ve správcovském domku u lesa objeví v utajené skrýši staré dopisy, v nichž se před jejíma očima začne odvíjet podmanivý životní příběh mladé ženy, která se na cestu za svými sny vydala už před celým stoletím. Megan se s každým dalším dopisem nechává unést do jejího fascinujícího světa plného mnoha rodinných tajemství.

Ale svá tajemství má i Megan.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Domek u lesa.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte rodinné tajemství skryté ve starém doměDo soutěže bylo odesláno 1102 tipů.

Kdo vyhrál?

jiji (1103), ladouch (1103), Matalínek (1104)

Správná odpověď

Ve kterém roce byla dokončena stavba Zimní vilky?
V roce 1901.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeDomek u lesa (Taylor, Ellen Mary)
Román plný lásky, tajemství a vzpomínek Těhotná Megan nechce stále jen truchlit nad smrtí svého snoubence, proto se vrhá do práce na vysněném projektu: touží vrátit původní velkolepost Zimní vilce, kterou… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.