Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 detektivky Dobrodinci

Paula Pihlajová stojí před případem, který odstartuje kontajner s mrtvou ženou, jenž se objeví před vilou majitelů. Má s tím rodina Lehmusojových něco společného? Nebo jsou nevinní? A jak do všeho zapadá mladý narkoman?

Modrý kontajner rodiny Lehmusojových


První díl strhující finské bestsellerové krimisérie.

Blíží se letní slunovrat a před branami vily neziskové nadace Lehmus se objeví modrý lodní kontejner, který rodinnému koncernu Lehmusojových sice patří, ale nikdo neví, kdo ho tam nechal dovézt. Ze stejně nevysvětlitelného důvodu je kontejner plný vody a uvnitř se jako v obrovském plechovém akváriu vznáší utopená žena tmavé pleti. Podivný zločin začne vyšetřovat komisařka Paula Pihlajová a stopy ji zavedou až do Afriky, kde zakladatel koncernu Hannes svého času podnikal a na rozvojové pomoci zarážejícím způsobem zbohatl.

V základech se přitom otřásá i život samotné komisařky, protože za vraždu byl právě odsouzen jednadvacetiletý narkoman, s nímž ji pojí bolestný vztah. Paula trpí pocity viny a snaží se přijít na kloub tomu, jak se mladík dostal na scestí. Ve vyšetřování mezitím všechny stopy ukazují k rodině Lehmusojových, kolem níž se současně stahuje smrtící smyčka.

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Dobrodinci.


 

host


Správnou odpověď na soutěžní otázku
hledejte na webu nakladatelství Host nebo zde.Do soutěže bylo odesláno 1217 tipů.

Kdo vyhrál?

Dobroslava (1221), xxkouckaxx (1221)

Správná odpověď

Kolik knih celkem již vydal manželský pár Aki a Milla Ollikainenovi?
Sedm.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeDobrodinci (Ollikainen, A. M. )
První díl strhující finské bestsellerové krimisérie. Blíží se letní slunovrat a před branami vily neziskové nadace Lehmus se objeví modrý lodní kontejner, který rodinnému koncernu Lehmusojových sice patří, ale nikdo neví,… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.