Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 biografické knihy Zasvěcená

Moderní čarodějka popisuje svou cestu od chudoby až po používání vnitřní síly. Čím vším si musela projít? Co jí otevřelo oči? A jak spolu souvisí feminismus a dnešní čarodějnictví? Seznamte se s magickým světem, ve kterém můžete léčit prastaré rány i bolesti.

Cesta o hledání smyslu a krásy


Zasvěcená je nejen mystickou biografií o hledání smyslu, krásy a moci prostřednictvím čarodějnického života, ale i manifestem svolávajícím všechny magické osoby světa, aby pozvedly své kouzelné hůlky a vytvořily svět, ve kterém chtějí žít.

Autorka popisuje v knize svou cestu (zahrnující i temné oblasti života – chudobu, nedůstojnou práci striptérky, týrání a misogynii), během níž se vrátila do vlastního těla, naučila se znovu využívat své vnitřní síly a vytvořila si magický svět, po němž tak dlouho toužila. Amandina kniha studuje všechny aspekty moderního čarodějnictví, včetně léčení prastarých ran a bolestí či vzpoury proti společenským a kulturním očekáváním. Jde o důležitou, působivou knihu, která v sobě naprosto přirozeně spojuje čarodějnictví a feminismus.


Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Zasvěcená.
logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o biografii čarodějkyDo soutěže bylo odesláno 430 tipů.

Kdo vyhrál?

Matalínek (430), Kahomar (430)

Správná odpověď

Pod jakou přezdívkou je známá autorka Amanda Yates Garcia?
Vědma z Los Angeles.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeZasvěcená (Garcia, Amanda Yates)
Paměti čarodějky. Cesta za poznáním ženské síly a sebedůvěry.
Zasvěcená je nejen mystickou biografií o hledání smyslu, krásy a moci prostřednictvím čarodějnického života, ale i manifestem svolávajícím všechny magické osoby světa, aby pozvedly své kouzelné hůlky a vytvořily svět,… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.