Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Všechno je krásné

Amy sbírá předměty a žije sama – a přesně tak jí to vyhovuje. Nebo si to alespoň myslí do doby, než se vedle nastěhuje rodina s malým chlapcem, který se k ženě dostane tak blízko, že jí donutí otevřít své srdce. Jak si s tím naše hrdinka poradí? Dokáže to?

Květináč, zapalovač a malý chlapec


Krásu lze najít i v těch nejneočekávanějších věcech

Když se Amy před jedenácti lety zhroutil život, začala svou první sbírku. Bylo to jen pár vzpomínek na šťastnější časy: květináč, který jí připomínal muže, jehož milovala, oprýskaný porcelánový ptáček, stříbrný zapalovač… Věci, které by jiní možná vyhodili, pro ni představují celý její svět.

Amy je sice osamělá, ale její dům je zaplněn předměty, které miluje. Když se do sousedství nastěhuje rodina se dvěma malými chlapci, začne se její pečlivě střežené soukromí rozpadat. A to ji přivede k otázce, proč se vlastně začala uzavírat do sebe. Amy se vydává na cestu do své minulosti a musí se přitom vypořádat se zvědavými sousedy, otravným kocourem, neschopnou policií a malým chlapcem, který jí pomůže znovu otevřít srdce – a svůj domov.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Všechno je krásné.logo_Cosmopolis_120x60

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte příběh, který zahřejeDo soutěže bylo odesláno 841 tipů.

Kdo vyhrál?

Kristulka (841), SONIKA (842), hanusl (842)

Správná odpověď

Kde žije se svojí rodinou autorka Eleanor Ray?
V Londýně.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeVšechno je krásné (Ray, Eleanor)
Krásu lze najít i v těch nejneočekávanějších věcech. Když se Amy před jedenácti lety zhroutil život, začala svou první sbírku. Bylo to jen pár vzpomínek na šťastnější časy: květináč, který jí… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.