Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 hororové knihy Devoluce

V troskách malé obce Greenloop byl nalezen deník Kate Hollandové, kde popisuje události tak hrůzné, že se z nich ježí chloupky po těle. Co se dělo s obyvateli poté, co je výbuch sopky odřízl od okolního světa?

Nebezpečí skryté v lese


Sopka vybuchla a malá obec vybavená nejmodernější technologií, usazená hluboko v horách je odříznuta od civilizace i dodávek potravin. Zima se blíží a z lesa se ozývá záhadné vytí.

V deníku nalezeném v zakrvácených troskách Greenloopu Kate Hollandová popisuje události tak hrůzné a tak šokující, že by měly být zapomenuty. Max Brooks přepsal zápisky Kate slovo od slova a podpořil její vyprávění vlastním vyšetřováním husí kůži nahánějícího masakru a historkami od táborových ohňů o chlupatých netvorech. Obrovití a odporně páchnoucí predátoři nejsou překvapením – podtitul o jejich přítomnosti v příběhu dává jasně vědět – ale to neznamená, že napětí mezi stránkami by se nedalo krájet. A právě přítomnost seskvečů poskytuje Brooksovi zábavný rámec, prostřednictvím kterého pokládá složitou, ale příhodnou otázku, kdy je lepší být optimistou a kdy by se měl člověk připravit na nejhorší.

Hororový příběh založený na střetu civilizovaného a technicky vyspělého světa s tím primitivním, ovládaným základními pudy, na pozadí přírodní katastrofy. Kolik toho jemný, vzdělaný a na nejnovějších vymoženostech závislý člověk dokáže vydržet, než se u něj projeví ty nejzákladnější, nejnižší instinkty z prehistorických časů? A kým se vlastně stane? A kdo nakonec vyhraje?

Ve spolupráci s nakladatelstvím Zoner Press vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Devoluce.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o hororový střet dvou světůDo soutěže bylo odesláno 911 tipů.

Kdo vyhrál?

Alla1 (911), morkpetr (911), petula75 (911)

Správná odpověď

Jak se jmenuje sopka, která vybuchla nedaleko Greenloopu?
Mount Rainier.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeDevoluce (Brooks, Max)
Očité svědectví o útoku seskvečů u Mt. Rainier
Sopka Mount Rainier vybuchla a malá obec vybavená nejmodernější technologií, usazená hluboko v horách je odříznuta od civilizace i dodávek potravin. Zima se blíží a z lesa se ozývá záhadné… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.