Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Můj příběh jménem policie

Jak funguje Policie České republiky a jaké nároky jsou kladeny na řadové policisty? Nejen to si můžete přečíst v knize Jana Dudy, který strávil ve službě dvanáct let a po odchodu do civilu se rozhodl o své zkušenosti podělit.

Jak těžké je být policistou


Jak doopravdy funguje česká policie, na jakých principech stojí její každodenní činnost, jaké nároky jsou kladeny na práci řadových policistů? Každým dalším odslouženým rokem jsem nabýval silnějšího přesvědčení, že tu něco není v pořádku. A opravdu. Není!

Otevřená výpověď docela obyčejného policisty, který byl příslušníkem Policie České republiky necelých dvanáct let. Autor vychází ze svých osobních zkušeností a přibližuje postupný proces, kterým se z něj stal policista. Informuje o všem, s čím se průběžně seznamoval, co policejní práce skutečně obnáší. Objasňuje, proč vlastně došel k rozhodnutí odejít do civilu. Svůj vlastní obrázek o české policii a její současné podobě čtenářům předkládá nezastřeně a bez příkras.

Kniha zcela bez okolků vysvětluje ty nejzásadnější důvody, proč je v dnešní době a v této zemi tak těžké být policistou. Je určena komukoli, kdo se chce o Policii ČR dozvědět něco, co je záměrně skrýváno, a autor věří, že to musí být řečeno.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Můj příběh jménem policie .Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o odhalená tajemství Policie ČRDo soutěže bylo odesláno 920 tipů.

Kdo vyhrál?

wallern (920), veam (921), SONIKA (921)

Správná odpověď

Odkud pochází Jan Duda?
Z Jablonce nad Nisou.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeMůj příběh jménem policie (Duda, Jan)
Jak doopravdy funguje česká policie, na jakých principech stojí její každodenní činnost, jaké nároky jsou kladeny na práci řadových policistů? Každým dalším odslouženým rokem jsem nabýval silnějšího přesvědčení, že tu… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.