Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 thrillery Tichá pošta

Sloane, Grace a Ardie jsou si v drsném světě právníků vzájemnou oporou a narážky některých kolegů je burcují k ještě lepším výkonům. Jenže ani to je v očích mužů nedělá rovnými partnery. Dokud jednoho dne jedné z nich nedojde trpělivost.

Ženy v mužském světě

Sloane, Grace a Ardie, špičkové právničky pracující ve firmě Truviv, se během let nejen spřátelily, ale jsou si navzájem oporou. Jako ženy ve firmě stvořené pro muže se totiž pořád cítí jako vetřelkyně. Nikdo jim to samozřejmě neřekne, alespoň ne přímo. Všichni muži přece nejsou špatní. A o těch, kteří jsou – kteří překračují hranice –, se mluví jen šeptem, protože nic jiného si ženy dovolit nemohou.

Náhlá smrt výkonného ředitele Truvivu znamená, že se vedení celé firmy ujme starý dobrý Ames Garrett, šéf hlavních hrdinek. Ovšem jedna z nich nedokáže jen tak sedět se založenýma rukama a nechat ho, aby jiným kolegyním udělal to, co kdysi provedl jí. Když se však šepot promění v hlasité řeči, nikdo nemá tušení, co všechno to způsobí.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Tichá pošta.

logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o příběh ženy, která odmítla mlčet

Do soutěže bylo odesláno 599 tipů.

Kdo vyhrál?

miroslavtomasek (599), Danulka (599)

Správná odpověď

Kolik knih pro dospělé napsala Chandler Bakerová?
Jednu knihu.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeTichá pošta (Bakerová, Chandler)
Dříve se o nevhodném chování mužů na vysokých pozicích mluvilo jen šeptem. Co se ale stane, když se jejich podřízené rozhodnou vzít spravedlnost do vlastních rukou? Sloane, Grace a Ardie, špičkové… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.