Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 krimi thrillery Mlha nad Shadow Sands

Proč uzavřela policie smrt mladíka jako nehodu, přestože zjevně utrpěl zranění, která této teorii vůbec neodpovídají? A co další těla nalezena v nádrži Shadow Sands? Kate Marshallová je přesvědčená, že v oblasti řádí vrah. Najde ho včas?

Vrah ukrytý v mlze


Kate Marshallová a její asistent Tristan Harper vyšetřují další zapeklitý případ. Jak spolu souvisí zmizení mladých lidí a oblast Shadow Sands? A jakou roli hraje hustá anglická mlha?

Při potápění ve vodní nádrži Shadow Sands objeví Kate Marshallová mrtvé tělo mladíka, který býval vynikajícím plavcem. Přivolaní policisté případ označí za tragickou nehodu, přestože má Kate své pochybnosti.

Postupně se pochybností a otázek vynořuje víc: Proč si šla oběť zaplavat uprostřed noci? Proč jeho zranění neodpovídají policejnímu scénáři? A proč je mrtvých těl, která se v nádrži našla, víc? Je to jen nešťastná souhra náhod, nebo úkladný vrah zneužívá toho, že na něj nikdo nevidí?

Kate si je jistá, že okolo rezervoáru Shadow Sands se toho děje víc, než se na první pohled zdá, obzvlášť když v okolí padne hustá mlha. Lidé už roky tiše mizí, a když se ztratí další mladá žena, Kate a její asistent Tristan mají podle indicií jen několik dní na to, aby ji zachránili před stejným osudem.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Mlha nad Shadow Sands.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o hon na vraha z oblasti Shadow SandsDo soutěže bylo odesláno 1189 tipů.

Kdo vyhrál?

IvanaM (1189), Strapa (1189), janasv (1189)

Správná odpověď

Jakou značku tenisek měl chlapec, jehož mrtvolu objevila Kate Marshallová?
Nike.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeMlha nad Shadow Sands (Bryndza, Robert)
Druhý případ Kate Marshallové
Kate Marshallová a její asistent Tristan Harper vyšetřují další zapeklitý případ. Jak spolu souvisí zmizení mladých lidí a oblast Shadow Sands? A jakou roli hraje hustá anglická mlha? Při potápění ve… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.