Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 sady Lesní škol(k)a – karty

Až půjdete s dětmi příště ven, vezměte si s sebou balíček karet, se kterými v přírodě zažijete spoustu legrace. Inspirujte se aktivitami pro jednotlivce i skupinky a užijte si čas strávený na čerstvém vzduchu za každého počasí.

Užijte si pobyt venku za každého počasí


Ať už jste rodiče, děti, vychovatelé, učitelé, nebo průvodci v lesní školce či škole, s tímto balíčkem karet s popisem aktivit pod širým nebem si užijete zábavu na 48 způsobů: hry, rukodělné činnosti a dovednostní úkoly, při nichž se nasmějete i mnohé naučíte. Hlavní slovo přitom mají děti, které si dobrodružství samy vybírají a organizují.

Dejte si balíček karet do kapsy a vyrazte do divočiny za každého počasí! Děti si samy vyberou, čemu se chtějí věnovat, a každé téma se pro ně stane inspirací k lesnímu dobrodružství. Vybijte energii při akčních týmových aktivitách, jako je hra na hladová ptáčata nebo zvířátková honěná. Prohlubte spojení s přírodou při výrobě mapy nebo uplácávání narozeninového dortu pro Zemi. Vytvořte si příběhové kamínky, rámy z klacíků nebo masky z kůry. Procvičte si zálesácké dovednosti při přípravě hranice s roštem nebo stavění týpí. A naučíte se ještě spoustu dalšího!

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Lesní škol(k)a – karty.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o inspiraci pro venkovní aktivity do kapsyDo soutěže bylo odesláno 465 tipů.

Kdo vyhrál?

assaly (465), caezy (466)

Správná odpověď

Do kolika skupin jsou rozděleny aktivity na kartách?
Do čtyř.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeLesní škol(k)a – karty (Worroll, Jane - Houghton, Peter)
48 zábavných aktivit pod širým nebem
Ať už jste rodiče, děti, vychovatelé, učitelé, nebo průvodci v lesní školce či škole, s tímto balíčkem karet s popisem aktivit pod širým nebem si užijete zábavu na 48 způsobů:… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.