Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 detektivky Senátor

Být senátorem s sebou přináší jisté výhody, ale pokud jste bývalý policista jako Tomáš Krása, nabízí se ve světě politiky také řada příležitostí, kde oprášit své znalosti. A údajná sebevražda bývalého ministra je právě jednou z nich.

Odvrácená strana politického života


Tomáš Krása je bývalý policista, který se v prvním dílu s názvem Advokát dostal do křížku s mafiány v řadách advokátů i policistů. Ten střet se štěstím přežil. Teď se věnuje malé advokacii v Kladně. Přichází však nabídka, kterou se po chvíli váhání rozhodne přijmout. A vstupuje do světa politiky. Stává se senátorem. Velmi rychle se ale i tady dostává ke slovu jeho policejní duše. Je konfrontován se starou sebevraždou bývalého ministra. Ta by ale sebevraždou tak úplně být nemusela. Tomáš začne pátrat po tom, jak to před lety bylo. Jenže vysoko postavené politické kruhy mají enormní zájem na tom, aby se tenhle starý případ neotevíral. Pročpak asi? Tomáš odmítne dobře míněnou radu, aby do toho už „neryl“. Pustí se do objasňování dávného zločinu naplno. A tím se i dostává do války s protivníky, proti kterým dosud ještě nestál.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Senátor.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte detektivku z prostředí vysoké politikyDo soutěže bylo odesláno 561 tipů.

Kdo vyhrál?

magic11 (561), jednamalaholka (562)

Správná odpověď

Po kolika letech služby odešel Václav Láska od policie?
Po jedenácti letech.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeSenátor (Láska, Václav)
Detektivní příběh o mladém senátorovi, který se začne zajímat o sebevraždu vysokého politika. Dost věcí mu tam totiž nehraje. Netuší, do jak nebezpečné hry se pouští… Tomáš Krása je bývalý policista,… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.