Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Bláznivý život na volné noze

Jak napsat třetí bestseller, když nemáte inspiraci? Olivie Plachá doufá, že ji najde, když se bude soustředit pouze na psaní knihy. Život na volné noze jí však nesvědčí a rozhodnutí pro něj ji stojí manželství. Podaří se jí dát si život znovu dohromady?

Životní kotrmelce Olivie Plaché


Brilantně vystavěný příběh o tom, jak se elegantně vypořádat s osudem.

Olivie Plachá je autorkou dvou knižních bestsellerů a před rokem stála před zdánlivě lehkým úkolem – napsat třetí, neméně úspěšnou knihu. Kvůli tomu se Olivie se zbrklostí sobě vlastní zbavila prosperujícího zaměstnání a odešla na volnou nohu. Že se přitom zbavila i stálého příjmu, životního řádu, který právě ona tak nutně potřebuje, a nutnosti o sebe pečovat, jí došlo příliš pozdě – právě ve chvíli, kdy se ji rozhodl opustit manžel s mladou krásnou mrchou (jak jinak), která je navíc chytrá!

Ovšem inspirace už skoro rok nepřichází, milenec vykazuje menší dospělost než Oliviin jedenáctiletý syn a kamarádka s milostnými problémy umí nabídnout maximálně rameno na vyplakání a lahev vína. Olivii dochází, že se musí něco změnit, nebo se utopí v slzách a alkoholu. A že začít bude muset především u sebe.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Bláznivý život na volné noze.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte román o tom, jak se neutopit v slzách a alkoholuDo soutěže bylo odesláno 1456 tipů.

Kdo vyhrál?

stesti2222 (1456), nadula61 (1456), Hojaro (1458)

Správná odpověď

Kolik psů má Oldřiška Ciprová?
Jednoho.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeBláznivý život na volné noze (Ciprová, Oldřiška)
Brilantně vystavěný příběh o tom, jak se elegantně vypořádat s osudem. Olivie Plachá je autorkou dvou knižních bestsellerů a před rokem stála před zdánlivě lehkým úkolem – napsat třetí, neméně úspěšnou… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.