Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Odvážné sny – 30 Čechů na cestě za úspěchem

Mít svůj sen a najít dostatek odvahy si za ním jít, je základem úspěchu. Třicítka českých sportovců, vědců, umělců a dalších slavných osobností je toho jasným důkazem a vy se jejich příběhy můžete také inspirovat.

Odvážné sny, které vedly k úspěchu


Že se dá snít jen po večerech, když se zhasne lampička a peřinu si přitáhneš pod bradu? A nechceš to s námi zkusit jinak? Odhalíme ti jedno velké tajemství. Jestli něco dětská hlavinka doopravdy dokáže, pak odpalovat ohňostroje plné fantazie. Snít můžeš s otevřenýma očima, klidně v pravé poledne, kdekoli a kdykoli se ti zachce. A k čemu že je takové snění dobré? Inu, kdo má trochu kuráže a fištrónu, dokáže své sny jednoho dne proměnit ve velké věci a činy. Nevěříš? Pak se ti dostala do rukou ta nejlepší knížka! Lidé, o nichž si v ní budeme vyprávět, toho totiž dokázali opravdu hodně. A na počátku všeho stály právě jejich odvážné sny.

Přijmi naše pozvání mezi třicítku pozoruhodných osobností české země. Dámy a pánové, které ti představíme, vynikli v nejrůznějších odvětvích lidských činností. Někteří z nich vládli vědě, jiní sportu či umění, a to v rozličných etapách 20. a 21. století. Některé můžeš klidně potkat na ulici, zatímco za jiné už dnes hovoří jejich odkaz. A byly to jejich sny, které v nich zažehly ohníček nadšení, jenž je nakonec dovedl až na vrchol.

Hezky se u poznávání odvážných snílků bav. A nezapomeň na úkoly, které jsme pro tebe připravili. I jejich zásluhou se dozvíš mnoho nového a zajímavého. Jednou možná i o tobě uslyší celý svět!

Ve spolupráci se značkou Ella&Max
patřící pod nakladatelství PRESCO GROUP a.s.
vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou vyhrát
knihu Odvážné sny – 30 Čechů na cestě za úspěchem.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o vstupenku do světa odvážných snílkůDo soutěže bylo odesláno 1122 tipů.

Kdo vyhrál?

hkohoutice (1123), irulka23 (1123), jedla (1123)

Správná odpověď

Kolik stran má kniha Odvážné sny – 30 Čechů na cestě za úspěchem?
Méně než sto čtyřicet.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeOdvážné sny (Storch, Daniel)
30 Čechů na cestě za úspěchem
Že se dá snít jen po večerech, když se zhasne lampička a peřinu si přitáhneš pod bradu? A nechceš to s námi zkusit jinak? Odhalíme ti jedno velké tajemství. Jestli… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.