Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 biografické knihy Věř, běž a dokážeš

Životní příběh známého hitmakera Raega vás přesvědčí o tom, že i když vám nikdo nevěří a dokonce vás i šikanují, můžete si splnit svůj sen a stát se slavným. Jak těžká byla cesta na vrchol a co všechno během ní musel překonat si přečtěte v jeho motivační autobiografii.

Z oběti šikany hvězdou pódií


Příběh známého hitmakera o tom, jak se porval s osudem.

Měl jsem 130kg. Spolužáci na mě plivali. Nikdo nevěřil, že budu zpívat. Neposlouchal jsem je. Věřil jsem. A dokázal to! Tohle není příběh kluka, který shodil 60 kilo a stal se hvězdou. Byl by omyl myslet si, že jediný, co vám tahle knížka má předat, je návod k vypořádání se s tím, že jste nepopulární středoškolská nula. Je biblí všech, kteří se nenarodili se stříbrnou lžící v puse, návod k přežití v džungli osobních pádů a nadějí pro ty, co se trápí.

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím CooBoo
patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Věř, běž a dokážeš.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.Do soutěže bylo odesláno 665 tipů.

Kdo vyhrál?

salmek (665), DANIELA1 (666), bali (666)

Správná odpověď

Kdy vyšla kniha Věř, běž a dokážeš?
V druhé polovině října.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeVěř, běž a dokážeš (Pham, Ladislav Raego)
Příběh známého hitmakera o tom, jak se porval s osudem. Měl jsem 130kg. Spolužáci na mě plivali. Nikdo nevěřil, že budu zpívat. Neposlouchal jsem je. Věřil jsem. A dokázal to! Tohle… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.