Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 cestopisy Busny: Tam

Naplánovat cestu do Afriky není jednoduché a už vůbec ne, když se tam chcete vydat na vlastní pěst v ne příliš spolehlivém růžovém vozítku. Marika s Davidem to však zvládli a o svém putování natočili nejen seriál, ale vydali také knihu.

Afrika mimo záběr


Na co všechno narazíte, když se rozhodnete cestovat napříč Afrikou ve zpola nepojízdném růžovém autobuse?

Jsme Marika a David a vydali jsme se do Afriky natáčet seriál. Nápad vyrazit na dobrodružnou cestu vznikl spontánně jednoho večera u piva. Od prvotního nadšení uplynuly dlouhé měsíce zařizování, telefonování, balení a zkoušek, kolik toho naše nervy vydrží. Nakonec to zvládly a my poprvé stanuli na africkém kontinentě.

Kniha popisuje náš příběh i každodenní pocity a zážitky, jež oko kamery nezachytilo. O uskutečnění bláznivého plánu, o cestování ve stařičkém busu, o lásce k poznávání. O tom, jaké je vržení uspěchaného Evropana do líně tekoucí řeky afrického času. O krásách i nesnázích na každém kroku, o bláznění ze společného soužití na pár metrech čtverečních, o tom, jak se bojíme a nic nejde, ale hlavně že je sranda. O překročení hranic domova, kontinentu a sebe sama. Cíl je neznámý, jedeme TAM.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Jota vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Busny: Tam.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o cestu růžovým autobusem napříč AfrikouDo soutěže bylo odesláno 888 tipů.

Kdo vyhrál?

Trombaron (888), Tynka733 (888), taitauri (888)

Správná odpověď

Jaké značky byl růžový autobus?
Volkswagen.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeBusny: Tam (Busny)
Jedeme do Afriky. Na co všechno narazíte, když se rozhodnete cestovat napříč Afrikou ve zpola nepojízdném růžovém autobuse? Jsme Marika a David a vydali jsme se do Afriky natáčet seriál. Nápad vyrazit… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.