Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 thrilery Síla přírody

Alice Russellová se ztratila během pochodu buší a agent Aaron Falk musí zjistit, co se s ní stalo. Byla snad zavražděna uprostřed odlehlého lesa a její tělo někdo dobře ukryl? A proč se liší popisy události čtyř kolegyň, které vyrazily spolu s ní?

Jedna událost, čtyři verze


Pět žen neochotně popadne krosny a vyrazí po rozbahněné cestě vpřed. Vrátí se však jen čtyři.

Pro kolegyně z kanceláře to měl být výlet, který je vymaní z klimatizované komfortní zóny a povzbudí v nich houževnatost a týmového ducha. Jedna z nich se ale z pochodu australskou buší nevrátí a každá ze zbylých žen popisuje proběhlé události trochu jinak.

Agent federální policie Aaron Falk se snaží zjistit, co se s Alicí Russellovou stalo. Pohřešovaná totiž o svém zaměstnavateli i spolupracovnících ledacos ví.

Její kolegyně Falkovi vyprávějí o dnech prožitých na cestě — o strachu, násilí a ztracené důvěře. Vyšetřování zavede agenta hluboko do odlehlého lesa. V horách na něj čeká odhalení tajemství, spletitá síť osobních i pracovních vztahů a také zrada. Došlo ale k vraždě? Jak dobře známe lidi, se kterými trávíme v práci tolik času?

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Síla přírody.Správnou odpověď na soutěžní otázku
hledejte na webu nakladatelství Host nebo zde.


Soutěž již byla ukončena. Vyhodnocení zveřejníme co nejdříve.

Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeSíla přírody (Harperová, Jane)
Pět žen neochotně popadne krosny a vyrazí po rozbahněné cestě vpřed. Vrátí se však jen čtyři. Pro kolegyně z kanceláře to měl být výlet, který je vymaní z klimatizované komfortní zóny… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.