Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 stažení audioknihy Tiché roky

Bohdana nikdy neměla se svým otcem Svatoplukem vřelý vztah a ačkoliv ji to trápilo, nenapadlo ji, že minulost její rodiny by mohla skrývat odpověď na otázku, proč tomu tak je. Teprve smrt babičky a její poslední slova ji přimějí k tomu, aby začala pátrat.

Tajemství rodiny Žákových


Když Bohdanu její umírající babička osloví cizím jménem, začne plachá a uzavřená dívka pátrat po rodinné minulosti. Odcizený a mrzoutský otec, s nímž se jí nedaří navázat bližší vztah, ale její snažení zrovna neulehčuje. Jedinou oporou je jí dobrosrdečná nevlastní matka Běla, která se však nakonec vždy podřizuje nařízením a náladám svého muže. Bohdanino vyprávění se střídá s příběhem Svatopluka Žáka, oddaného komunisty, který celý život zasvětil budování socialismu, v němž ale jeho milovaná manželka ani zbožňovaná dcera nevidí svou budoucnost tak růžově jako on. Nečekaná tragédie ovšem naprosto změní situaci a ze Svatopluka udělá zcela jiného člověka.

Autorčino intimní rodinné drama opět ukazuje, že „malá“ osobní historie může být stejně důležitá jako velké dějiny, protože všechno, co se stalo předtím, než jsme přišli na svět, zásadně ovlivňuje náš další život.

Ve spolupráci s vydavatelstvím OneHotBook vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát stažitelnou nahrávku audioknihy Tiché roky.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte pohled do historie nefunkční rodiny


Ceny do soutěže poskytlo vydavatelství OneHotBook prostřednictvím portálu Audiolibrix.

Do soutěže bylo odesláno 613 tipů.

Kdo vyhrál?

musilova.hana (613), DraLaH (614), Jarka909 (614)

Správná odpověď

Kdo namluvil Bohdanu Žákovou?
Klára Suchá.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeTiché roky (Mornštajnová, Alena)
Audiokniha
Co všechno nevíme o svých nejbližších? Když Bohdanu její umírající babička osloví cizím jménem, začne plachá a uzavřená dívka pátrat po rodinné minulosti. Odcizený a mrzoutský otec, s nímž se jí… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.