Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Doufejme v to nejlepší

Carolina po smrti manžela nejen přemýšlí o tom, kam by měl její život směřovat dál, ale přemítá také o minulosti a o tom, co mohla udělat jinak. Podaří se jí vyrovnat s velkou ztrátou a najít sílu na nový začátek a třeba i vztah?

Poslední večer s manželem

Když mu naposledy přeje dobrou noc, netuší, že je to naposledy. Nejspíš by do svých slov vložila víc energie. Ani on ji nezastaví, když ji vidí odcházet. Místo toho upřeně sleduje obrazovku počítače. Oba si myslí, že se ráno uvidí. To se ale nestane. Neuvidí se už nikdy. Carolina najednou zůstane úplně sama s malým synkem a musí se vyrovnat nejen s žalem a smrtí partnera, ale také s vlastním životem, novými vztahy a jejich nemilosrdnými očekáváními.

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Kniha Zlín
patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Doufejme v to nejlepší.

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.

Soutěžní otázka

Jak se jmenuje Carolinin syn?

Martin.
Peter.
Ivan.

Tato soutěž je určena pouze pro registrované členy Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeDoufejme v to nejlepší (Setterwallová, Carolina)
Autentická a upřímná zpověď o ztrátě, lásce a naději Když mu naposledy přeje dobrou noc, netuší, že je to naposledy. Nejspíš by do svých slov vložila víc energie. Ani on ji… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.