Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Radost z obyčejnosti

Vydejte se na prázdniny s papežem a dalajlámou, cestujte po italském venkově a objevte radost ve všedních věcech. Zábavný a milý příběh, jehož autorem je Roland Merullo, možná inspiruje i vás.

Obyčejné dny plné inspirace


Hravý, pozitivní román Rolanda Merulla předkládá bizarní situaci – dva nejsvětější muži na světě se setkají ve Vatikánu a zjistí, že by si potřebovali dopřát krátkou – neoficiální! – dovolenou. Když se jim podaří tento neotřelý nápad realizovat a ocitnou se v malebné italské krajině, znovu objevují každodenní krásy i výzvy obyčejného života.

Na cestě je doprovází papežův lehce neurotický bratranec Paulo, který je zároveň osobním asistentem papeže, a jeho žena Rosa, excentrická a temperamentní podnikatelka, která všem zajistí dokonalé přestrojení. Jen díky Paulovi a Rose se oběma váženým mužům podaří z Vatikánu nepozorovaně proklouznout a několik dní v utajení putovat po italském venkově. Tato různorodá čtveřice se vydává na společnou cestu, jakousi expedici k sobě samým. A každému z nich oněch pár plných, neobvyklých, a přitom obyčejných dnů přinese mnoho nového a inspirativního.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Jota vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Radost z obyčejnosti.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte prázdninový příběh dvou nejsvětějších mužůDo soutěže bylo odesláno 1113 tipů.

Kdo vyhrál?

musilova.hana (1113), Kahomar (1114), jacline (1114)

Správná odpověď

Kde žije Roland Merullo?
V Massachusetts.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.