Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 thrillery Clona

Policejnímu oddělení v Oslu je přidělen nový případ a ihned po příjezdu na místo činu je všem jasné, že pachatel měl svůj čin dobře naplánovaný. Dovedou k němu Holgera Munche a Miu Krügerovou stopy a vzkazy, které jim u obětí zanechává?

Baletní scéna uprostřed jezera

V horském jezeře je nalezena zavražděná baletka. Opodál stojí prázdný fotoaparát, v jehož čočce je vyryté číslo. O pár dní později najde recepční pochybného hotýlku v jednom z pokojů mrtvého saxofonistu. Stopy ukazují na stejného pachatele, který zanechává policii podivné vzkazy. Detektiv Holger Munch proto k případu přizve zkušenou vyšetřovatelku Miu Krügerovou. Společně musí zastavit vyšinutého vraha dřív, než si vyhlédne další oběť.

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Plus
patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Clona.

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.

Soutěžní otázka

Jak se jmenovala první detektivní kniha Samuela Bjorka?

Pepsi Love.
V lese visí anděl.
Sova.

Tato soutěž je určena pouze pro registrované členy Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeClona (Bjork, Samuel)
Detektiv Munch a vyšetřovatelka Mia Krügerová na lovu rafinovaného vraha. Třetí díl bestsellerové krimi série. V horském jezeře je nalezena zavražděná baletka. Opodál stojí prázdný fotoaparát, v jehož čočce je vyryté… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.