Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 thrillery Clona

Policejnímu oddělení v Oslu je přidělen nový případ a ihned po příjezdu na místo činu je všem jasné, že pachatel měl svůj čin dobře naplánovaný. Dovedou k němu Holgera Munche a Miu Krügerovou stopy a vzkazy, které jim u obětí zanechává?

Baletní scéna uprostřed jezera


V horském jezeře je nalezena zavražděná baletka. Opodál stojí prázdný fotoaparát, v jehož čočce je vyryté číslo. O pár dní později najde recepční pochybného hotýlku v jednom z pokojů mrtvého saxofonistu. Stopy ukazují na stejného pachatele, který zanechává policii podivné vzkazy. Detektiv Holger Munch proto k případu přizve zkušenou vyšetřovatelku Miu Krügerovou. Společně musí zastavit vyšinutého vraha dřív, než si vyhlédne další oběť.

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Plus
patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Clona.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.Do soutěže bylo odesláno 1535 tipů.

Pro současné hlasování z několika účtů na jedné IP adrese jsme byli nuceni vyřadit některé soutěžící. Prosím, dodržujte Pravidla soutěží!

Kdo vyhrál?

Fanda82 (1535), Irena Poláková (1536), Josef (1537)

Správná odpověď

Jak se jmenovala první detektivní kniha Samuela Bjorka?
V lese visí anděl.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeClona (Bjork, Samuel)
Detektiv Munch a vyšetřovatelka Mia Krügerová na lovu rafinovaného vraha. Třetí díl bestsellerové krimi série. V horském jezeře je nalezena zavražděná baletka. Opodál stojí prázdný fotoaparát, v jehož čočce je vyryté… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.