Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy První dojem

Čeká vás důležitá schůzka s někým, koho uvidíte poprvé, a záleží vám na tom, abyste udělali nejlepší možný dojem? Mnohdy záleží na maličkostech a veškerá vaše snaha může přijít vniveč, proto není od věci se poučit, na co byste si měli dát pozor.

Nepromarněte šanci udělat první dojem

První dojem rozhoduje o vašem úspěchu či neúspěchu. Vzniká během pár vteřin při seznamování a ovlivňuje, co si o vás lidé pomyslí.

Zkušená dvojice lektorů vám vysvětlí pravidla etikety, komunikace i vystupování, a hlavně vás naučí, jak být sami sebou. Jan Čenský vás seznámí s řečí těla, jež často řekne víc, než byste si přáli. S Lenkou Bernardes se naučíte pracovat se svým charisma a pochopíte jednoduché principy práce se svým šatníkem.

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím BizBooks
patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu První dojem.

BizBooks_Albatros-Media

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.

Soutěžní otázka

Ve které společnosti vedl Jan Čenský své první školení?

V Respect fashion.
V České národní bance.
V ČP INVEST.

Tato soutěž je určena pouze pro registrované členy Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePrvní dojem (Čenský, Jan – Bernardes da Silva, Lenka)
Nikdy nedostanete druhou šanci udělat první dojem
Udělejte ten nejlepší první dojem! Tipy a rady od lektorky módní etikety a známého herce První dojem rozhoduje o vašem úspěchu či neúspěchu. Vzniká během pár vteřin při seznamování a ovlivňuje,… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.