Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 romány My proti vám

Kamarádky Ana a Maya, která se stále nevzpamatovala z událostí, ke kterým došlo v zimě, chtějí strávit léto na odlehlém ostrově, pryč od všech a všeho. Jenže jejich plán nevyjde a navíc Medvědínem otřese odhalení překvapivého tajemství.

Ničivé vztahy na maloměstě


Do Medvědína přišlo násilí a jeho obyvatelé musejí ukázat, zač vlastně stojí.

Pokračování románu Medvědín líčí měsíce následující po událostech, které otřásly městečkem v lesích na sklonku zimy. Nejlepší kamarádky Maya a Ana tráví léto na odlehlém ostrově a snaží se nechat celý svět za sebou, jenže nic nedopadne tak, jak doufaly. Řevnivost mezi Medvědínem a sousedním Hedem tiše přerůstá v boj o peníze, moc a příležitosti. Konflikt vypukne naplno ve chvíli, kdy se střetnou oba hokejové kluby. Na povrch navíc vypluje jedno překvapivé tajemství a celé město musí ukázat, zač vlastně stojí. Bude se říkat, že násilí přišlo do Medvědína až v létě, ale není to pravda. Už tam totiž dávno bylo.

Román My proti vám empaticky popisuje ničivé lidské vztahy na malém městě. Je to vyprávění o oddanosti, přátelství a lásce, která se nebojí čelit ničemu. A taky o hokeji, jak jinak.

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu My proti vám.Správnou odpověď na soutěžní otázku
hledejte na webu nakladatelství Host nebo zde.Do soutěže bylo odesláno 1198 tipů.

Pro současné hlasování z několika účtů na jedné IP adrese jsme byli nuceni vyřadit některé soutěžící. Prosím, dodržujte Pravidla soutěží!

Kdo vyhrál?

pelda (1198), vetrak (1199)

Správná odpověď

Kdo namluvil audio verzi knihy My proti vám?
Pavel Soukup.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeMy proti vám (Backman, Fredrik)
Do Medvědína přišlo násilí a jeho obyvatelé musejí ukázat, zač vlastně stojí. Pokračování románu Medvědín líčí měsíce následující po událostech, které otřásly městečkem v lesích na sklonku zimy. Nejlepší kamarádky Maya… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.