Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 fantasy knihy Srdce Aporveru

Rolan si myslel, že k podivným událostem dochází pouze v okolí jeho městečka, ale čím dále putuje, tím větší má pocit, že konec hrozí celému světu. Podaří se mu najít bájný Ecidil a zkázu odvrátit? To si přečtěte v české fantasy knize.

Jak vyléčit Srdce Aporveru?


Na počátku věků plula po obloze Aporveru tři slunce. Ten svět je pustý, řeklo první. Ten svět je prázdný, řeklo druhé. Ten svět je mrtvý, řeklo třetí. Pak první slunce uronilo slzu a svět zahalila hustá bílá mračna. Když druhé slunce uronilo slzu, z mraků vyrostly sloupy. Nakonec uronilo slzu i třetí slunce. Slza dopadla na nejvyšší sloup a ten rozkvetl a ožil. Tak se zrodil Ecidil. Vyletěla z něho hejna sykon všech možných druhů – plevelnatky, hřídelíci, jitřinky i měchury. Sykony se pak rozlétly a rozběhly do všech koutů světa. Aporveru ještě chyběla duše, a tak se tři slunce na jeden jediný okamžik spojila v jedno. Když jejich znásobená záře dopadla na Ecidil, zjevil se člověk.

Po letech klidu a míru se pohádkovým světem Aporveru šíří temnota. Zemi zaplavují divoké sykony a rozsévají nenávist, strach a zkázu. Podaří se Rolanovi a Prin zániku Aporveru zabránit? Vydejte se spolu s nimi na dobrodružnou cestu neznámými končinami za bájným Ecidilem, v kterém Srdce Aporveru bije z posledních sil. Ten, kdo ho vyléčí, zachrání celý svět.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Srdce Aporveru.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte fantasy cestu za záchranou světaDo soutěže bylo odesláno 434 tipů.

Kdo vyhrál?

BarbuchaM (434), zurekpetr (436)

Správná odpověď

Z jakého města pochází Rolan?
Werfall.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeSrdce Aporveru (Šenk, David)
Na počátku věků plula po obloze Aporveru tři slunce. Ten svět je pustý, řeklo první. Ten svět je prázdný, řeklo druhé. Ten svět je mrtvý, řeklo třetí. Pak první slunce… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.