Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 krimi thrillery Temné říční proudy

Lacey Flintová neměla poslední měsíce příliš šťastné období, ale zdá se, že se jí konečně podařilo zotavit. Vrahové a šílenci však nespí, proto netrvá dlouho a s jedním z nich se setká. Podaří se jí zjistit, od koho jsou dárky, které by raději nikdy nedostala?

Podivné dárky od vraha


Mladá policistka Lacey Flintová si je velmi dobře vědoma, jak může být Temže nebezpečná – přesto na řece bydlí, pracuje a navzdory všem varováním v ní i plave. Podařilo se jí zotavit z traumat uplynulých měsíců a snad poprvé v životě má pocit, že by mohla být šťastná. Mýlí se.

Za horkého letního dne zahlédne na vodě mrtvé tělo. Lacey slouží u námořní jednotky Metropolitní policie, a proto ví, kolik tragických úmrtí má řeka na svědomí. Všechny instinkty jí ale napovídají, že tento případ je jiný. Kdo byla ta žena a proč je pečlivě zahalena do bílého pohřebního roucha? Proč má Lacey neodbytný pocit, že komusi záleželo na tom, aby mrtvou ženu spatřila? Nalhává si to, anebo někdo opravdu slídí kolem jejího hausbótu?

Inspektorka Dana Tullochová by to nikdy nepřiznala, ale pro záhadnou Lacey má slabost, i když se jí neustále vměšuje do vyšetřování toho podivného případu utonulé ženy. Dobře ví, jakým peklem si bývalá kolegyně prošla, a tak jí jen velmi nerada informuje o hrozícím nebezpečí. Ale Lacey už tuší, vlastně ví, že kolem její lodi se pohybuje vrah a nechává jí dárky, které by raději nikdy nedostala…

Ve spolupráci s nakladatelstvím Domino vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Temné říční proudy.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte případ vraha řádícího na břehu TemžeDo soutěže bylo odesláno 1474 tipů.

Kdo vyhrál?

Hanula (1474), graffivick (1474), volta (1475)

Správná odpověď

Ve který den se koná autogramiáda S. J. Bolton?
V úterý.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeTemné říční proudy (Bolton, S.J.)
Zhluboka se nadechni. Zadrž dech. A vydrž co nejdéle… Mladá policistka Lacey Flintová si je velmi dobře vědoma, jak může být Temže nebezpečná – přesto na řece bydlí, pracuje a navzdory… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.