Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 thrillery Manželka mezi námi

Je Vanessa Thompsonová skutečně tak nesnesitelná a posedlá snoubenkou svého bývalého muže? Byl Richard opravdu tím dokonalým manželem, za jakého ho Vanessa pokládala? Nebo je celá minulost tohoto milostného trojúhelníku úplně jiná?

Nebezpečný milostný trojúhelník

Ponořte se do příběhu Vanessy Thompsonové… Budete si myslet, že čtete o žárlivé ženě, která je posedlá snoubenkou svého bývalého muže. Budete se domnívat, že čtete o ženě, která se chystá vstoupit do manželství s mužem, jehož miluje. Budete se domnívat, že první manželka byla nesnesitelná, a není divu, že ji muž opustil. Budete se domnívat, že znáte všechny pohnutky, celou minulost a detaily tohoto milostného trojúhelníku… Jenže ať už si myslíte cokoli, mýlíte se. Dokážete číst mezi řádky a odhalit pravdu dřív, než obrátíte na poslední stránku?

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Motto
patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Manželka mezi námi.

Motto-AM

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.

Z důvodu technických problémů vyhodnoceno bez ohledu na tipy.

Kdo vyhrál?

knikomolnice, Maartinka, hajovna

Správná odpověď

Kolik dětí má Sarah Pekkanen?
Tři syny.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeManželka mezi námi (Pekkanen, Sarah – Hendricks, Greer)
Která je ta druhá? Psychologický thriller o manželství, zradě a nebezpečných pravdách. Ponořte se do příběhu Vanessy Thompsonové… Budete si myslet, že čtete o žárlivé ženě, která je posedlá snoubenkou svého… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.