Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 romány Když ptáčka lapají

Svatba spoustu lidí nijak nezmění, ale také jsou ti, ze kterých se rázem stane někdo jiný. Právě toho si začala Jordana všímat u svého manžela Vojtěcha. Dokáží se poprat s rozdílnými sny a ideály, nebo čeká jejich vztah rychlý konec?

Nevydařené soužití mladých manželů


Román o lidských vztazích, i když poněkud ostřejších a vyhrocenějších, o hledání sebe sama, o lásce a kariéře, která se může stát zlatou klecí.

Mladí manželé Jordana a Vojtěch jsou pro své okolí ideální pár, ale teprve společný život prověří, jaký kdo je, po čem touží, jak se zachová, až přijdou kritické situace a bude nutné slevit ze svých požadavků a představ. Jejich partnerský vztah se ostře změní, jakmile se naplní přísloví „Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají“.

Z Vojtěcha Lamberta se po svatbě stane úplně jiný člověk. Plní si své sny na úkor Jordany, a aniž by si to uvědomoval, sám je polapen jinou ženou, která ho podporuje v politické kariéře. Jordaně by ke štěstí stačilo víc lásky, Vojtěchovi zase víc peněz a úspěchů, jí chybí sebevědomí, jemu mravní zásady a dohromady se z toho vyvine nepodařené soužití. Lišák Lambert se projeví jako nebezpečný dobrodruh, který si nepřipouští vinu za své prohřešky.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Když ptáčka lapají.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte román o složitostech manželstvíDo soutěže bylo odesláno 508 tipů.

Kdo vyhrál?

Anicka59 (510), Miloslava (510)

Správná odpověď

Po kolikáté vyšla letos kniha Když ptáčka lapají?
Popáté.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeKdyž ptáčka lapají (Váňová, Magda)
Román o lidských vztazích, i když poněkud ostřejších a vyhrocenějších, o hledání sebe sama, o lásce a kariéře, která se může stát zlatou klecí. Mladí manželé Jordana a Vojtěch jsou pro… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.