Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 knihy Jak děti přicházejí na svět

Nevíte, jak vašim ratolestem odpovědět na jejich otázky ohledně početí a narození miminka? Inspirujte se knihou Jak děti přicházejí na svět, při jejímž čtení můžete dětem vše, co by je mohlo zajímat, jednoduše vysvětlit.

Nestyďte se s dětmi mluvit o sexu

Sexuální výchova, u které se žádný rodič nebude stydět.

Jak děti přicházejí na svět obsahuje odpovědi na první otázky dítěte (nejen o sexu) a to moderně, pravdivě, jednoduše a s láskou. Publikace pomůže k tomu, aby děti vnímaly láskou naplněný vztah dvou dospělých lidí a akt zrození dítěte jako přirozenou součást lidského života.

Publikace Jak děti přicházejí na svět vznikla na základě skutečných hovorů matky s dětmi ve věku 2–5 let.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Jak děti přicházejí na svět.

logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte odpovědi na dětské otázky nejen o sexu

Soutěž již byla ukončena. Vyhodnocení zveřejníme co nejdříve.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeJak děti přicházejí na svět (Martincová, Jana)

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.