Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 špionážní thrillery Zabijákovo mlčení

David Slaton by v umění zmizet těžko našel soupeře. Dokáže se ukrýt tak dobře, že ho nenajdou ani bývalí kolegové z Mossadu. Jenže CIA by právě teď potřebovala jeho pomoc v boji proti skupině teroristů, která téměř dokončuje plán svého útoku.

Teroristický útok s nedozírnými důsledky


Ztracené dopravní letadlo se stává teroristickou zbraní. To je dostatečně pádný důvod, aby CIA najala bývalého agenta Mossadu Davida Slatona…

V umění zmizet beze stop by David Slaton sotva našel konkurenta. Bezvýsledně po něm pátrá policie v několika zemích. Nedokáže se s ním zkontaktovat ani jeho někdejší zaměstnavatel, Mossad. Dokonce i jeho žena a syn jsou přesvědčeni, že je mrtvý. Dost ho tedy zaskočí, když se stane cílem útoku speciální zásahové jednotky. Jednoho muže zabije a sám uniká.

Na opačném konci světa, v ubíjejícím vedru Amazonie, si bezvýznamný letecký přepravce koupí zničené letadlo. Následně se stroje ujmou týmy mechaniků a horečnatě se ho snaží uvést do provozuschopného stavu. Při prvním letu se letoun zřítí do oceánu.

Ve stejném čase se CIA zaobírá dvěma různými případy: zabijákem, který postupuje Evropou a zanechává za sebou řadu mrtvých těl, a záhadnou ztrátou velkého letadla. Teprve když vyjde najevo, že tyto dvě záležitosti jsou pevně propojené, že onoho zabijáka mylně považovali za mrtvého a že ztracené letadlo bylo přebudováno na nástroj teroristického útoku s nedozírnými důsledky, začne centrála americké špionážní služby rázně jednat. Pokud nemá dojít k nejhoršímu, je třeba znovu začít důvěřovat jedinému muži, který je může zachránit: Davidu Slatonovi.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Domino vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Zabijákovo mlčení.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o boj bývalého agenta proti teroristůmDo soutěže bylo odesláno 1308 tipů.

Kdo vyhrál?

irenajak (1308), kopretinar (1308), minimoj (1308)

Správná odpověď

Jak se jmenovala první kniha Warda Larsena?
Dokonalý zabiják.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeZabijákovo mlčení (Larsen, Ward)
Ztracené dopravní letadlo se stává teroristickou zbraní. To je dostatečně pádný důvod, aby CIA najala bývalého agenta Mossadu Davida Slatona... V umění zmizet beze stop by David Slaton sotva našel konkurenta.… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.