Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 špionážní thrillery Zabijákovo mlčení

David Slaton by v umění zmizet těžko našel soupeře. Dokáže se ukrýt tak dobře, že ho nenajdou ani bývalí kolegové z Mossadu. Jenže CIA by právě teď potřebovala jeho pomoc v boji proti skupině teroristů, která téměř dokončuje plán svého útoku.

Teroristický útok s nedozírnými důsledky


Ztracené dopravní letadlo se stává teroristickou zbraní. To je dostatečně pádný důvod, aby CIA najala bývalého agenta Mossadu Davida Slatona…

V umění zmizet beze stop by David Slaton sotva našel konkurenta. Bezvýsledně po něm pátrá policie v několika zemích. Nedokáže se s ním zkontaktovat ani jeho někdejší zaměstnavatel, Mossad. Dokonce i jeho žena a syn jsou přesvědčeni, že je mrtvý. Dost ho tedy zaskočí, když se stane cílem útoku speciální zásahové jednotky. Jednoho muže zabije a sám uniká.

Na opačném konci světa, v ubíjejícím vedru Amazonie, si bezvýznamný letecký přepravce koupí zničené letadlo. Následně se stroje ujmou týmy mechaniků a horečnatě se ho snaží uvést do provozuschopného stavu. Při prvním letu se letoun zřítí do oceánu.

Ve stejném čase se CIA zaobírá dvěma různými případy: zabijákem, který postupuje Evropou a zanechává za sebou řadu mrtvých těl, a záhadnou ztrátou velkého letadla. Teprve když vyjde najevo, že tyto dvě záležitosti jsou pevně propojené, že onoho zabijáka mylně považovali za mrtvého a že ztracené letadlo bylo přebudováno na nástroj teroristického útoku s nedozírnými důsledky, začne centrála americké špionážní služby rázně jednat. Pokud nemá dojít k nejhoršímu, je třeba znovu začít důvěřovat jedinému muži, který je může zachránit: Davidu Slatonovi.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Domino vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Zabijákovo mlčení.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o boj bývalého agenta proti teroristůmSoutěžní otázka

Jak se jmenovala první kniha Warda Larsena?

Zabijákova hra.
David Slaton.
Dokonalý zabiják.


Tato soutěž je určena pouze pro registrované členy Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.


Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeZabijákovo mlčení (Larsen, Ward)
Ztracené dopravní letadlo se stává teroristickou zbraní. To je dostatečně pádný důvod, aby CIA najala bývalého agenta Mossadu Davida Slatona... V umění zmizet beze stop by David Slaton sotva našel konkurenta.… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.