Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 psychothrillery Poslední paní Parrishová

Život Daphne Parrishové představuje vzor, toho jak by si Amber Pattersonová představovala ten vlastní. A místo, aby si jej vybudovala, rozhodne se ho ukrást. A to za každou cenu, ať už to stojí cokoliv. Přečtěte si, zda se jí to podaří…

Jak zničit život své sokyně


Amber Pattersonová už toho má dost. Příšerně ji nebaví být taková nula: tuctová, téměř neviditelná žena, kterou každý přehlíží. Přímo před očima má vzor toho, jak by mohl její život vypadat. Jak by měl vypadat.

Daphne Parrishová je blonďatá bohyně, která bere svůj luxusní život jako naprostou samozřejmost. Společně se svým manželem patří k místní honoraci, mají peníze, moc, obdiv, navíc dvě krásné dcerky… Proč by někdo měl mít všechno, zatímco jiný nemá nic?

Amber by se při pohledu na Daphne možná zadávila závistí, ale to se nestane. Má totiž plán, jak sladký život své sokyně postupně nahlodat a zničit, aby mohla v závěru nastoupit na její místo. Podaří se jí proniknout do rodiny Parrishových a zanedlouho se stává Daphninou blízkou přítelkyní. Ráda přijme pozvání, aby s nimi jela na dovolenou, protože jí to skýtá vítanou příležitost ke sblížení se šarmantním Jacksonem. Všechno jde naprosto hladce… ale pak Amber dostihne pečlivě skrývané tajemství z minulosti, které by mohlo její krásný plán úplně zničit. Něco takového ona ale odmítá připustit. A tehdy začne opravdové peklo.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Domino vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Poslední paní Parrishová.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte pohled do nejtemnějších zákoutí mysliDo soutěže bylo odesláno 1859 tipů.

Kdo vyhrál?

Kraslice (1859), fiserovam (1861), Milka98 (1862)

Správná odpověď

Jak se jmenují sestry skrývající se pod pseudonymem Liv Constantine?
Valerie a Lynne.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePoslední paní Parrishová (Constantine, Liv)
Získali jste všechno, co jste kdy chtěli? A je to takové, jak jste si představovali? Opravdu? Amber Pattersonová už toho má dost. Příšerně ji nebaví být taková nula: tuctová, téměř neviditelná… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.