Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 romány Bohyně osudu ze Salonu d'Amour

Angelika se všech svých zákazníků v Salonu d'Amour vždy nejdříve zeptá, co pro ně může udělat. Aniž by to mnozí z nich tušili, na zdejším otočném křesle se může změnit mnohem více než jenom jejich účes.

Rady ohledně účesu i lásky


Tady, kousek od starého Jižního náměstí, mám kadeřnictví. Pokud jste kolemjdoucí, prosím vstupte. Když budete muset chvíli počkat, nabídnu vám mátový a bezinkový čaj ze své zahrádky. Dívám se na vás do zrcadla a přemýšlím, jak nejlépe vám mohu pomoci. Mé nůžky jsou jako kouzelnická hůlka. Mé barvy vás dokážou změnit k nepoznání, pokud chcete.

Když sedíte v křesle a já vás zakryju pláštěm, moje první otázka je vždy stejná: Co pro vás mohu udělat? A tím nemyslím jen vaše vlasy. Mám na mysli: Co mohu udělat pro váš život? K dispozici mám dvě otočné židle a nikdy není náhoda, že vedle vás sedí právě ten, kdo tam sedí…

Při čtení tohoto romantického románu se budete smát i plakat dojetím. Anna Jansson, jež je dobře známá díky sérii detektivek, se pustila na zcela neznámé pole románů pro ženy.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Omega vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát
knihu Bohyně osudu ze Salonu d'Amour.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o příběhy z neobyčejného kadeřnictvíDo soutěže bylo odesláno 1292 tipů.

Kdo vyhrál?

janani (1292), masindova.j (1292)

Správná odpověď

Jak dlouho provozuje Angelika Salon d'Amour?
Sedm let.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeBohyně osudu ze Salonu d'Amour (Jansson, Anna)
Tady, kousek od starého Jižního náměstí, mám kadeřnictví. Pokud jste kolemjdoucí, prosím vstupte. Když budete muset chvíli počkat, nabídnu vám mátový a bezinkový čaj ze své zahrádky. Dívám se na… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.