Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 knihy 50 odstínů hantecu

Na první pohled nejdou rozhovory se známými osobnostmi a recepty příliš dohromady, přesto mají jedno společné. Honza Žanek Hlaváček totiž obě části propojil pomocí hantecu. Pokud se chcete pobavit a zároveň dobře najíst, je jeho kniha přesně pro vás.

Čtení, které zlepší náladu


První hantecová kuchařka na světě. Jídla s příběhem.

To, že hantec způsobuje dobrou náladu a navíc chutná skvěle, zjistíte v knize 50 odstínů hantecu / 50 chutí hantecu. V padesáti rozhovorech s našimi celebritami, které se nějakým způsobem „dotkly“ hantecu, se dočtete často i dost pikantní historky legendárních brněnských postav. I třeba o tom, jak se stalo, že se Zlatý slavík do Brna nedostal, a jak se vlastně v Brně hantec objevil. Pro tápající v tomto slangu nechybí ani hantecový slovníček.

Naprosto revolučním počinem je siamské dvojče publikace – hantecová kuchařka. Podle ní zaručeně uvaří skvělé jídlo s příchutí hantecu i naprostý kuchařský antitalent. Jinak nevařící autor totiž všechny pokrmy osobně připravoval a své zážitky z kuchyně v knize barvitě popsal. Uvedené recepty mají dokonce i svoje vlastní příběhy.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu 50 odstínů hantecu.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o rozhovory a recepty s vůní hantecuDo soutěže bylo odesláno 589 tipů.

Kdo vyhrál?

mikewin (591), Hojaro (594)

Správná odpověď

Kolik kilo přibral Honza Žanek Hlaváček při zkoušení receptů pro svou knihu?
Dvanáct kilo.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knize50 odstínů hantecu (Hlaváček, Honza Žanek)
První hantecová kuchařka na světě. Jídla s příběhem. To, že hantec způsobuje dobrou náladu a navíc chutná skvěle, zjistíte v dvojknize 50 odstínů hantecu / 50 chutí hantecu. V padesáti rozhovorech… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.