Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 historické detektivky Skleněná past

Anna Bretaňská je přesvědčena, že vražda tří alchymistů je součástí mnohem většího a nebezpečnějšího spiknutí proti králi. Jenže netuší, kdo by za celou akcí mohl stát. Pomohou jí nalézt odpovědi Héloïse Sanglarová s baronem de Comballec?

Spiknutí ve stínu královské koruny


Vitráž se smrtící mocí, okultní vědy, tajemná zmizení, záhada tajemného pergamenu.

V roce 1503 jsou nalezeni tři mrtví alchymisté s podivnými písmeny vyrytými na čele. Anna Bretaňská je přesvědčená, že ve stínu královské koruny někdo zosnoval spiknutí, a vyšetřováním pověří mladou lékárnici Héloïse Sanglarovou spolu s panovačným a drsným baronem de Comballec. Aby zhatili plány zplozené chorou myslí, musí rozluštit záhady a tajné kódy tajemného pergamenu.

Na Héloïse míří hrozby, ale ona je rozhodnutá nad královými protivníky zvítězit. Ale pro ženy je to těžká doba, a aby přežila, bude potřebovat pomoc všech svých spojenců, a možná dokonce i své lásky z mládí, rytíře Bayarda. Ledaže by rostoucí sympatie, jež pociťuje ke Comballecovi, její plány změnily…

Éric Fouassier nás v tomto poutavém příběhu, jenž osciluje mezi historickým románem a ezoterickým thrillerem, vtáhne do skutečného závodu s časem v srdci renesanční Francie.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Jota vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Skleněná past.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o tajemství vitráže se smrtící mocíDo soutěže bylo odesláno 1213 tipů.

Kdo vyhrál?

Hojaro (1213), liana (1213), Josef Ba (1213)

Správná odpověď

Pod jakým pseudonymem napsal Éric Fouassier svůj nejnovější román?
Yves Magne.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeSkleněná past (Fouassier, Éric)
Vitráž se smrtící mocí, okultní vědy, tajemná zmizení, záhada tajemného pergamenu. V roce 1503 jsou nalezeni tři mrtví alchymisté s podivnými písmeny vyrytými na čele. Anna Bretaňská je přesvědčená, že… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.