Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 thrillery Slon

Kam se zatoulal malý růžový slon svítící ve tmě? Genetik Roux ho musí najít co nejdříve, protože z nepovedeného experimentu by nakonec mohl vzejít velmi výdělečný business. Jenže slůně má ochránce, který za něj neváhá bojovat všemi silami.

Nebezpečí genetické modifikace


Napínavý román o světě, ve kterém žijeme, o lidech na okraji společnosti i těch, co spekulují s velkými penězi.
Malý růžový slon, který ve tmě svítí. Pro někoho zázračná okouzlující bytost, pro jiného, kdo zná genetickou formuli, i potenciální zdroj bohatství. Jednoho dne se objeví v jeskyni, kde přespává bezdomovec Schoch.

Odkud tento zvláštní tvor pochází a jak vznikl? To ví jen několik málo lidí. Každý má s miniaturním slonem jiné úmysly a sleduje vlastní cíl. Například Kaung, barmský zaříkávač slonů, jenž provázel jeho zrození, věří, že musí být chráněný. Chráněný ano, ale patentem, myslí si naproti tomu genový inženýr Roux.

Děj románu rychlým tempem přechází z genové výzkumné laboratoře a malého cirkusu, kde se slon narodil, do prostředí městských bezdomovců, přes úkryt ve vile nad Curychem až do Myanmaru v jihovýchodní Asii, kde jsou sloni posvátní.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Slon.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si příběh malého růžového slůněteDo soutěže bylo odesláno 547 tipů.

Kdo vyhrál?

Petula89 (547), Pet002 (547)

Správná odpověď

Odkud pochází ošetřovatel slonů Kaungh?
Z Barmy.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeSlon (Suter, Martin)
Napínavý thriller o světě, ve kterém žijeme, o lidech na okraji společnosti i těch, co spekulují s velkými penězi. Malý růžový slon, který ve tmě svítí. Pro někoho zázračná okouzlující bytost,… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.