Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 krimi knihy Krvavé právo

V prostředí advokátní kanceláře se to zajímavými případy jen hemží a co teprve, když jsou oběťmi samotný majitel a jeho podřízená? Souvisí spolu oba případy, nebo každou z nich spáchal někdo jiný?

Kdo vraždí právníky?


Advokát Dale Masterson je bohatým a úspěšným zástupcem ropných a uhelných společností. Když je jeho podřízená, Christine Larsonová, nalezena mrtvá, dostává se on i jeho firma pod drobnohled. Celý na první pohled jasný případ se však zamotá, když je Masterson ve svém sídle ubit k smrti a svědek vidí z místa prchat jeho syna. Brandon, posedlý záchranou planety, se k vraždě svého otce přizná – byla to pomsta za všechny jeho kontroverzní klienty, kteří ničí životní prostředí i životy obyčejných lidí.

Právnička Amanda Jaffeová má obhajovat Brandona, ale případ se začíná komplikovat – pokud je Brandon nevinný a bere na sebe roli mučedníka, kdo tedy Mastersona zavraždil? A jaká je spojitost mezi vraždou Mastersona a Larsonové?

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Krvavé právo.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte případ vražd v advokátní kancelářiDo soutěže bylo odesláno 1410 tipů.

Kdo vyhrál?

babytka (1410), Lilia-na (1410), Anicka59(1411)

Správná odpověď

Čím se živí Phillip Margolin?
Právník.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeKrvavé právo (Margolin, Phillip)
Advokát Dale Masterson je bohatým a úspěšným zástupcem ropných a uhelných společností. Když je jeho podřízená, Christine Larsonová, nalezena mrtvá, dostává se on i jeho firma pod drobnohled. Celý na… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.