Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 knihy Na odpis

Nastoupit do startupu se zpočátku zdálo jako skvělý nápad. Dynamicky rostoucí mladá společnost však brzy ukázala svou odvrácenou tvář a vy si můžete přečíst více o tragikomické srážce pragmatismu s kulturou podobnou Montessori školce.

Co se na pohovoru nedozvíte


Dan Lyons měl šťastnou a spokojenou rodinu, skvělou kariéru a práci, která ho bavila. Všechno změnil jeden telefonát jeho šéfové z Newsweeku. Po pětadvaceti letech novinařiny je najednou bez práce: padesátník, který sice umí psát a má vynikající přehled v technologické sféře – ale přece jenom, jednapadesátiletý chlap. Píše se rok 2012 a média jsou kvůli odlivu peněz z inzerce v dlouhodobé krizi. Lyonsovi nezbývá než se poohlédnout jinde. Třeba v nějakém perspektivním startupu, mladé dravé technologické firmě. Vůbec netuší, do jakého šílenství se vrhá.

Na odpis je nesmírně zábavné líčení tragikomické srážky pragmatického profesionála s firemní kulturou startupů „připomínajících Montessori školky“ a zároveň čtivý průvodce temnými stránkami internetového vizionářství, v němž jde často více o peníze než o revoluční nápady.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Na odpis.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o příhody jedenapadesátníka ze startupuDo soutěže bylo odesláno 1086 tipů.

Kdo vyhrál?

Járuš (1086), jiji (1087)

Správná odpověď

Pro kterou televizní stanici v současnosti pracuje Dan Lyons?
HBO.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeNa odpis (Lyons, Dan)
Nešťastné příhody ze startupové bubliny
Břitký průvodce odvrácenou stranou Silicon Valley. Dan Lyons měl šťastnou a spokojenou rodinu, skvělou kariéru a práci, která ho bavila. Všechno změnil jeden telefonát jeho šéfové z Newsweeku. Po pětadvaceti letech… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.