Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 naučné knihy Polévkový detox

Necítíte se dobře ani fyzicky ani psychicky? Zkuste detoxikovat svůj organismus s pomocí revoluční metody. Zjistěte, které potraviny jsou zdraví prospěšné a v čem a naučte se, jak z nich připravit lahodné a výživné polévky.

Tradiční polévky v novém kabátě


Cítíte se často unavení? Nemůžete dopnout kalhoty? Bolí vás hlava? Nebo chcete očistit své tělo a nevyhovuje vám detoxikace založená na konzumaci čerstvě vylisovaných džusů, které často obsahují velké množství cukru, málo výživných látek a víceméně žádnou vlákninu? Máme pro vás řešení! Je tu nová, revoluční detoxikace pomocí teplých a studených polévek, které se hodí pro každého.

V knize se dozvíte o očistě, která vychází z tradic čínské a ajurvédské medicíny a je s úspěchem doporučována i lékaři v nemocnicích. Získáte informace o tom, jaké potraviny způsobují překyselení, co jíst, co raději vynechat, jak tělo funguje a jak jej zbavit toxinů – a samozřejmě, jak s tím vším souvisí polévky.

Najdete i podrobné vysvětlení toho, jak strava může ovlivňovat naše zdraví, nemoci a psychiku a jak může pomoci i při těch nejzávažnějších chorobách včetně rakoviny. Navíc obsahuje autentická svědectví lidí, kterým polévky pomohly zbavit se zdravotních problémů.
Vyzkoušet si budete moci 50 jednoduchých receptů na lahodné a zdravé polévky, naučíte se, jak vyživit a zároveň vyčistit své tělo pomocí tohoto tradičního pokrmu (i když v novém kabátě). Navíc si osvojíte použití několika základních superpotravin, které dávají tradičním polévkám zcela nový rozměr.

Kromě polévek v knize najdete i recepty na oblíbené smoothies, koktejly či zmrzlinu a nechybí ani malá exkurze do světa tradičních léčebných postupů, včetně informací o relaxaci, správném dýchání, významu fyzické aktivity a biorytmů.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Polévkový detox.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o tip na detoxikaci celého organismuDo soutěže bylo odesláno 558 tipů.

Kdo vyhrál?

Maskot (558), Kakajko (558)

Správná odpověď

Která ze superpotravin pomáhá snižovat krevní tlak?
Červená řepa.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePolévkový detox (Blatteis, Angela – Vella, Vivienne)
Revoluční očista pomocí výživných polévek a léčivých vývarů
Polévkování je nové džusování! Fandí mu i Gwyneth Paltrow. Revoluční očista pomocí výživných polévek a léčivých vývarů. Cítíte se často unavení? Nemůžete dopnout kalhoty? Bolí vás hlava? Nebo chcete očistit své… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.