Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 autobiografie Dívka s tetováním na zádech

Zábavná show Inside Amy Schumer má po celém světě mnoho nadšených diváků a nyní se Amy Schumerová pustila i do psaní. Přečtěte si krátké eseje a fejetony z jejího života, které vás pobaví a zároveň přivedou k zamyšlení a vzpomínání.

S humorem v každé situaci


Amy Schumerová tvrdí, že její kniha Dívka s tetováním na zádech rozhodně nejsou memoáry! Na druhou stranu nám ale předkládá sbírku textů, které jsou plné jí samotné – jejího života, zkušeností a osobních postřehů či komentářů zážitků a situací, s nimiž se od dětství přes pubertu až do současnosti setkávala a potýkala.

Dívka s tetováním na zádech je velmi osobní a také velmi čistou a čtivou zpovědí mladé komičky, která se rozhodla sdílet ve svých krátkých esejích, fejetonech a zamyšleních úplně všechno. Osobní vyprávění mnohdy připomínající deníkové záznamy nebo povídání s kamarádkou u kávy působí velmi přirozeně a lidsky, snad každý čtenář si v něm najde něco, co jej nejen pobaví, ale také přivede k zamyšlení a vzpomínání, jak to vlastně měl nebo má on sám. Některé kousky vás chytí za srdce, jiné vás rozesmějí a naprosto „odbourají“.

Amy Schumerová rozhodně umí uhodit hřebík na hlavičku a zážitky z puberty nebo mládí vypráví s takovou vervou, slovním a situačním humorem, že se rozhodně nemůžeme divit obrovskému ohlasu, který tato kniha v loňském roce ve Spojených státech vzbudila. Amy Schumerová prostě lidi baví. Na pódiu, ve svých pořadech a teď i ve své knize.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Jota vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Dívka s tetováním na zádech.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o osobní zpověď úspěšné komičkyDo soutěže bylo odesláno 744 tipů.

Kdo vyhrál?

Anicka30 (748), aduja (749), Anicka59 (750)

Správná odpověď

Kde žije Amy Schumerová?
V New Yorku.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeDívka s tetováním na zádech (Schumerová, Amy)
Amy Schumerová tvrdí, že její kniha Dívka s tetováním na zádech rozhodně nejsou memoáry! Na druhou stranu nám ale předkládá sbírku textů, které jsou plné jí samotné – jejího života,… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.