Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 dětské knihy Pan Brambora a jeho kamarádi

Přemýšlíte nad tím, jak se některé plodiny dostaly z jiných kontinentů až na náš stůl? Právě na to vám během své dobrodružné cesty nabídnou odpovědi pan Brambora a jeho přátelé. Přidejte se k nim, loď se chystá vyplouvat!

Dobrodružství, zajímavosti a trochu kuchtění


Vydejte se na plavbu s kulaťoučkým panem Bramborou a jeho kumpány – panem Rajčetem, Rošťandou Slunečnicí, paní Kukuřicí a nerozlučnou dvojkou slečnou Vanilkou a Bobem Kakaovým – a dočtěte se o tom, odkud vlastně pocházejí plodiny, se kterými se běžně setkáváme na talířích. I samotní exotičtí spolucestující budou vykulení, kam až je vítr budoucnosti zavane! A doplují až do vašich bříšek, protože součástí téhle knižní plavby jsou i recepty z plodin, se kterými se seznámíte.

Kniha potěší celou rodinu – ti nejmenší najdou zalíbení v kamarádském příběhu z podpalubí, starší sourozenci se dozvědí zajímavosti z historie a rodiče či prarodiče se mohou potěšit společným kuchtěním se svými ratolestmi.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Mladá fronta vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Pan Brambora a jeho kamarádi.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o lístek na zábavnou a naučnou plavbuDo soutěže bylo odesláno 933 tipů.

Pro současné hlasování z několika účtů na jedné IP adrese jsme byli nuceni vyřadit některé soutěžící. Prosím, dodržujte Pravidla soutěží!

Kdo vyhrál?

hajovna (933), Fakrop (936), top28ino (938)

Správná odpověď

Kdo ilustroval knihu Pan Brambora a jeho kamarádi?
Tereza Vostradovská.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePan Brambora a jeho kamarádi (Hrubešová, Markéta)
Na cestě do Evropy a do vašich bříšek
Vydejte se na plavbu s kulaťoučkým panem Bramborou a jeho kumpány - panem Rajčetem, Rošťandou Slunečnicí, paní Kukuřicí a nerozlučnou dvojkou slečnou Vanilkou a Bobem Kakaovým – a dočtěte se… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.