Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 fotografické publikace Bon Jovi

Kdy a jak se formovala současná sestava kapely Bon Jovi? Jak vypadala jejich nejdivočejší turné? To a mnohem více se dozvíte v knize rozhovorů a vzpomínek, kterou sestavil novinář Bryan Reesman a doplnil ji více než 130 fotografiemi.

Nepřikrášlené vzpomínky

Hudební novinář Bryan Reesman popisuje v této fotografické publikaci bohatý a úspěšný repertoár skupiny Bon Jovi, včetně pozoruhodných a nezapomenutelných hitů jako „Runaway“, „Livin’ on a Prayer“, „Keep the Faith“, It’s My Life“, „Bad Medicine“, „Raise Your Hands“, „Lay Your Hands on Me“ nebo „Who Says You Can’t Go Home“. A to jen několik opravdových hitů z mnoha.

Autor se věnuje se sestavám skupiny, mapuje vzestupy a pády jednotlivých členů a nezapomněl ani na divoká světová turné, natáčení videoklipů nebo sólové projekty jednotlivých členů kapely.

Původní, nepřikrášlené rozhovory, vzpomínky a více než 130 barevných fotografií. Tuto kniha jistě ocení každý fanoušek Bon Jovi!

Ve spolupráci s nakladatelstvím Omega vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Bon Jovi.

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte fotografickou publikaci o skupině Bon Jovi

Do soutěže bylo odesláno 776 tipů.

Kdo vyhrál?

miroslavtomasek (776), maximo (776), markla (777)

Správná odpověď

Kdy vznikla kapela Bon Jovi?
V roce 1983

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeBon Jovi (Reesman, Bryan)

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.