Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 audioknihy Život za životem

Silný pocit déjà vu je běžnou součástí Ursulina života. Tato dáma je totiž obdařena schopností, po které občas zatouží každý z nás, protože může tytéž chvíle prožívat znovu a snažit se tak zabránit mnoha osobním katastrofám. A někdy i těm dějinným.

Ursuliny pocity déjà vu

Kdybyste mohli jednu, jedinou věc ve své minulosti změnit, co by to bylo?

Nekonečné volby, nevysvětlitelné fobie, prolínání paralelních světů a atmosféra meziválečného Londýna. To je příběh Angličanky Ursuly Toddové, která zemře hned po narození jedné únorové noci roku 1910. Hned v další kapitole se ale narodí znovu a přežije. Ursula mívá silné pocity déjà vu, je totiž schopná prožívat tytéž chvíle znovu a znovu. Může tak pokaždé zabránit různým osobním katastrofám.

Román o efektu motýlích křídel – i nepatrné rozhodnutí může mít nedozírné následky.

Více o této audioknize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci se společností Audiotéka.cz vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát audioknihu Život za životem.

audiotekaCZ_logo

Správnou odpověď na soutěžní otázku
hledejte na webu Audiotéka.cz nebo zde.

Soutěžní otázka

Ve kterém seriálu hraje Tereza Bebarová?

Třináctka.
Ordinace v růžové zahradě.
Ulice.

Tato soutěž je určena pouze pro registrované členy Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeŽivot za životem (Atkinsonová, Kate)
Audiokniha
Kdybyste mohli jednu, jedinou věc ve své minulosti změnit, co by to bylo? Nekonečné volby, nevysvětlitelné fobie, prolínání paralelních světů a atmosféra meziválečného Londýna. To je příběh Angličanky Ursuly Toddové, která… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.