Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 audioknihy Mistři slova – Řecký poklad

Málokdo dokáže podřídit celý život tomu, aby si splnil dětský sen. Heinrich Schliemann právě to udělal a za svou cílevědomost byl náležitě odměněn. Skutečně objevil bájnou Troju, přesně jak si vysnil. Poslechněte si celý jeho příběh.

Cesta za splněním dětského přání

Životopisný román, který líčí osudy Heinricha Schliemanna – objevitele Troji. Příběh malého chlapce, kterému učaroval příběh Ilias a Odyssea. Svůj dětský sen, podívat se do Troje, si uchoval až do dospělosti a podřídil tomu i celý svůj život. Vypracuje se až na sanfranciského makléře, aby měl dost peněz na to, vykopat vlastnoručně bájnou Troju. O tom, jak jí našel a stal se tak průkopníkem a objevitelem, vypráví Irving Stone z pohledu své řecké manželky.

Více o této audioknize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci se společností Audiotéka.cz vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát audioknihu Mistři slova – Řecký poklad.

audiotekaCZ_logo

Správnou odpověď na soutěžní otázku
hledejte na webu Audiotéka.cz nebo zde.

Soutěžní otázka

Kdo přeložil knižní předlohu audioknihy Mistři slova – Řecký poklad?

Miloš Vrána.
Adolf Felix.
Adolf Vrána.

Tato soutěž je určena pouze pro registrované členy Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeMistři slova – Řecký poklad (Stone, Irving)
Audiokniha
Životopisný román, který líčí osudy Heinricha Schliemanna – objevitele Troje. Příběh malého chlapce, kterému učaroval příběh Ilias a Odyssea. Svůj dětský sen, podívat se do Troje, si uchoval až do… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.