Mistři slova – Řecký poklad

Audiokniha

zobrazit info o knize
Nakladatelství Audiotéka.cz
Vydáno   7/2017
ISBN 978-00-0000-004-4
Překlad Felix, Adolf
Vydání 1.
Počet stran 22 hodin 47 minut
Edice Mistři slova
Doporučená cena 299 Kč

O knize

Životopisný román, který líčí osudy Heinricha Schliemanna – objevitele Troje. Příběh malého chlapce, kterému učaroval příběh Ilias a Odyssea. Svůj dětský sen, podívat se do Troje, si uchoval až do dospělosti a podřídil tomu i celý svůj život. Vypracuje se až na sanfranciského makléře, aby měl dost peněz na to, vykopat vlastnoručně bájnou Troju. O tom, jak jí našel a stal se tak průkopníkem a objevitelem, vypráví Irving Stone z pohledu své řecké manželky.

Mistři slova - Řecký poklad - audiokniha vypráví o Heinrichu Schliemannovi, který zasvětil život splnění svého dětského snu o objevení Troje. Autorem díla je Irving Stone. Interpret Martin Preiss. Režie a mistr zvuku Miloš Vrána. Překlad ©Adolf Felix

Edice Mistři slova je plná literárních pokladů. Naše nejlepší herecké hlasy, které jsou nám tak blízké, namlouvají své oblíbené knihy a významná literární díla, která je oslovila, ovlivnila a k nimž se třeba i rádi vracejí. Každý měsíc se můžete v Edici Mistři slova těšit na nové příběhy v jedinečném podání našich mistrů mluveného slova a potěšit tak svá srdce.

Doporučení:

Související články