Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 krimi thrillery Žízeň (Jo Nesbø)

Harry Hole se musí rozhodnout, zda dá přednost rodině, nebo se nechá znovu zlákat prací, kterou vždy miloval. Jak se rozhodne, je vám asi už jasné, proto neváhejte a přečtěte si, jaký další napínavý a spletitý případ na něj čeká tentokrát.

Vrah ze seznamky


V Oslu dojde rychle po sobě k vraždám několika žen, které si domluvily schůzku prostřednictvím seznamky Tinder. Vyšetřovacímu týmu, jemuž nově velí Katrine Brattová, zůstává rozum stát nad způsobem, jímž byly oběti zabity, i faktem, že z míst činů vždy zmizela část jejich krve. Vrchní policejní náčelník Mikael Bellman potřebuje případ co nejrychleji vyřešit, aby mohl na kariérním žebříčku postoupit ještě výš. Proto povolá zpět Harryho Holea, který se mezitím odstěhoval k Ráchel na Holmenkollen a chtěl si užívat spokojeného manželského života a poklidného vyučování na policejní akademii. Vzhledem k brutalitě vražd mu však nic z toho dopřáno není. Okolnosti ho donutí založit alternativní vyšetřovací skupinu a pustit se po stopě. Jenže dopátrat se pravdy není vůbec jednoduché, zvláště když ho život v určitém okamžiku postaví před zásadní dilema, zda má dát přednost rodině, nebo vyšetřování.

Další informace si můžete přečíst v našem článku.


Ve spolupráci s nakladatelstvím Kniha Zlín
patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Žízeň.


KnihaZlin_AlbatrosMedia

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.


Účastí v soutěži souhlasíte, že Vaše emailová adresa bude předána Albatros Media, a. s.

Do soutěže bylo odesláno 1391 tipů.

Kdo vyhrál?

Pegas (1394), mikewin (1395), rebo (1395)

Správná odpověď

V jaké edici je zařazena kniha Žízeň?
Edice Fleet
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeŽízeň (Nesbo, Jo)
V Oslu dojde rychle po sobě k vraždám několika žen, které si domluvily schůzku prostřednictvím seznamky Tinder. Vyšetřovacímu týmu, jemuž nově velí Katrine Brattová, zůstává rozum stát nad způsobem, jímž… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.